Informacja

Ze względu na bieżącą sytuację epidemiczną, mając na uwadze bezpieczeństwo zarówno Państwa jak i pracowników informujemy, że kontakt z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Myszkowie od poniedziałku 29 marca br. będzie odbywał  się poprzez komunikację elektroniczną ( e-mail, e puap), telefoniczną lub drogą pocztową. Pisma, wnioski i inne dokumenty można składać również do wystawionych skrzynek podawczych znajdujących się przy wejściu do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej.

W pozostałych sprawach, w których niezbędny jest bezpośredni kontakt klienta z pracownikami Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, osobista wizyta w Ośrodku możliwa będzie tylko po wcześniejszym telefonicznym umówieniu terminu.

Załatwianie spraw poprzez kontakt telefoniczny możliwy jest w następujących godzinach:

Od poniedziałku do piątku 8.00 – 15.00

Tel. 34 313 56 30

34 313 51 20

Dział Świadczeń Rodzinnych 34 313 79 52

Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych 34 313 88 94

UWAGA !!!

OD 1 KWIETNIA 2021r. będzie możliwe składanie wniosków na ŚWIADCZENIE WYCHOWAWCZE  (500+) w wersji papierowej.

Wnioski w tej formie można składać  w godz. 8.00-15.00  na III piętrze  budynku przy ul. Pułaskiego 7.

Wnioski i druki znajdą Państwo obok skrzynki podawczej.

Po wypełnieniu druku należy go wrzucić do skrzynki podawczej.

Jednocześnie informujemy, że nadal można składać wnioski elektronicznie za pośrednictwem:

- Portalu Informacyjno – Usługowego Empatia na stronie https://empatia.mpips.gov.pl/,

- bankowości elektronicznej,

- portalu ZUS PUE