Wydawanie pomocy żywnościowej 13.10.2015

UWAGA!!!

INFORMUJEMY, ŻE POMOC EUROPEJSKIEJ BĘDZIE WYDAWANA OD 21  DO 23 października W  SCHRONISKU DLA OSÓB BEZDOMNYCH DOM NADZIEI MYSZKÓW  UL.WOLNOŚCI 83

W NASTĘPUJĄCYM PORZĄDKU:

21 październik godz 8.30-15.00

rejon p.Ewa Ślęzak  i p.Urszula Haładus ,p.Elżbieta Kuc i  p.Małgorzata Duda

22 październik  godz 9.00-15.00

rejon p. Elżbieta Poznańska,p. Elżbieta Stocka,p. Elżbieta Lis,

23 październik    godz 8.30-15.00 rejon p.Bożena Kukla ,p. Dominika Lamch, p.Zofia Męcik

Informujemy,że uprawnionymi do odbioru żywności są osoby, których dochód nie przekracza 150% kryterium  pomocy społecznej czyli osoby samotne 951 zł, osoby w rodzinie 771 zł/os. Pomoc wydawana jest na podstawie skierowania wydawanego przez pracownika socjalnego w siedzibie MOPS,które obowiązuje w całym czasie trwania pomocy żywnościowej (od czerwca 2015 do lutego 2016) - Ma ono zostać dostarczone do punktu wydania żywności - ”Dom Nadziei”, Al. Wolności 83 Myszków w dniu pierwszego korzystania z pomocy W kolejnych miesiącach korzystanie z pomocy żywnościowej  za okazaniem dowodu tożsamości.
Prosimy zgłaszać się po żywność w ustalonym porządku.

PAŹ